قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی
قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی
یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی مورد توجه افراد است قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی است. شاید در نگاه اول برای شما این سوال باد که چرا حفاظ شاخ گوزنی به صورت هر متر فروخته میشود. نکته اوا این است که بتوانند قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی را قبل از اتمام متوجه شوند. به ربانی ساده تر میزان هزینه ای که مقرر است پرداخت کنند متوجه شوند. نرده حفاظ شاخ گوزنی به صورت کیلو گرم خریداری میشود بنابر این طبیعی است که خریداران بخواهند به صورت کیلو گرم حفاظ خود را خرداری کنند.

قیمت هر متر حفاظ سر دیوار

قیمت نرده آهنی سر دیوار یا قیمت بهترین حفاظ  سر دیوار یکی از محصولات حفاظتی بسیار کاربردی محسوب می شود که با نصب و اجرای نرده کشی آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت ورودی دیوار گردد.برای این که بتوانیم قیمت هر متر نرده حفاظ فلزی روی دیوار را بشنماسیم و خرید کنیم باید با برخی از مشخصات این نوع از نرده حفاظ آشنا باشیم . بهترین نوع نرده حفاظ یر دیوار را میتوان از بین  انواع بهترین حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند گردید. به منظور تولید انواع نرده  حفاظ دیوار از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است.

تاثیر مواد اولیه در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از آهن ها فولادی و ضخیم میتواند  موجب افزایش طول عمر و بالا بردن دوام به همراه  کیفیت نسبی انواع حفاظ و نرده روی دیوار شده است. انواع مختلفی از این محصول با تنوع رنگی گسترده ای نیز بازار عرضه شده اند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند مطابق با رنگ دیوارها و نمای ساختمان اقدام به تهیه این محصول کاربردی نمایند و از آن بهره مند شوند. در بحث قیمت میتوان مدل  های پر فروش را مجذ کرد. هزینه های نرده حفاظ شاخ گوزنی به نسبت میزان متراژ امشخص میشود. اما پرفروش ترین مدل حفاظ روی دیوار در کارخانه درب سازه، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. مهم ترین مواردی که در قیمت نرده حفاظ سر دیوار موثر است.  زیرا ساختار حفاظتی و لبه های بسیار تیز حفاظ شاخ گوزنی امنیت این نوع حفاظ را بسیار افزایش داده و از سوی دیگر قیمت مناسب بدلیل ساختار حفاظ شاخ گوزنی، نرده های که برای درب ویلا استفاده میشود متفاوت است. انواع مختلفی از درب های ویلایی وجود دارند که روی آن ها حفاظ شاخ گوزنی نصب میشود که میتوانید انواع درب ویلایی را با حفاظ نصب شده در آن ببینید. این نوع حفاظ روی دیوار را به عنوان گزینه نخست برای انتخاب بهترین نرده روی دیوار تبدیل کرده است. علاوه بر ساختمان‌های مسکونی از انواع حفاظ دیوار برای امنیت بیشتر دیوار باغ‌ها، کارخانه‌ها، زندان‌ها و بسیاری از مکان‌های دیگر استفاده می‌شوند که در شکل‌ها، اندازه‌ها و انواع متفاوتی تولید می‌شوند و مقاومت بالایی در برابر آسیب دارند.

 پوشش دیوار نیز در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر دارد. شاسی کار با توجچه به پوشش دیوار متغییر است. اساسا نرده‌ها و محافظ‌های روی دیوار  و فنس بسته به نوع نرده کشی متفاوت است. نرده حفاظ روی دیوار را میتوان با رتفاع 70 تا 120 سانت انتخاب کرد.

نصب حفاظ های شاخ گوزنی یز به همین شرایط بستگی دارد . به عنوان مثال اگر شما از یک نرده حفاظ هفتاد سانتی استفاده کنید قیمت کمتری نسبت به نرده محافظ 120 سانتی متر پرداخت کرده اید ولیکن امنیت شما نیز به همین مقدار تغیییر خواهد کرد. یکی از انواع نرده کشی روی روی دیوار 100 سانت است که به نسبت سایر حفاظ های دیواری بهترین نوع است.

قیمت نرده محافظ سر دیوار و هزینه نصب هر متر حفاظ

هزینه نصب نرده سنگی هم با توجه به رنج قیمت نرده سنگی‌های موجود در بازار که از 65 هزار تومان الی 430 هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شوند برای هر نرده حفاظ روی دیوار حدودا 35هزار تومان تا 300هزار تومان آب می‌خورد و البته که دستمزد نصب نرده حفاظ فلزی شاخ گوزنی هم بسته به ابعاد آن از 30هزار تومان برای هرمتر مربع شروع شده و تا متری 70هزار تومان هم بالا می‌رود. علاوه بر این‌ها قیمت حفاظ پنجره دو جداره باتوجه به نوع این پنجره‌ها و نیازهای خاص طراحی تفاوت‌هایی با نمونه‌های معمولی دارد و درهنگام قیمت سفارش گرفتن اگر ساختمان مجهز به پنجره دوجداره است حتما این موضوع را بیان کنید.