قیمت پله گرد
قیمت پله گرد

قیمت پله گرد به صورت متر طول محاسبه میشود. نحوه محاسبه نرده پله گرد بدین ترتیب است که هر سمت نرده پله گرد را متر میکنند و بعد متراژ نرده محاسبه میشود. ابعاد پله گرد هم در قیمت تاثیر گذار است. اجزای پله گرد و متریال تشکیل دهنده نرده پله مانند پله معلق, پله دوبلکس، پله آویزان، پله پیچ همه به این موارد بستگی دارد. برخی از تولید کنندگان پله گرد دوبلکس قیمت نرده پله گرد دوبلکس را بدون نصب پله گرد به خریداران ارائه می دهند و بعد از ارسال و یا دریافت وجه و فاکتور متوجه هزینه نصب نرده پله میشوند.

قیمت نرده پله گرد لوکس

نرده راه پله های لوکس میتوانند نقش مرکزی را در دکوراسیون داخلی ساختمان را داشته باشند. نرده راه پله بعد از درب ورودی ساختمان به صورت مستقیم در دید است. نقش نرده راه پله گرد، نرده راه پله دوبلکس و نرده پله های داخل خانه بسیار برجسته است. سبک های مختلف نرده راه پله در طول سالیان گذشته افزایش یافته و بیشتر در دو سبک نرده راه پله مدرن و نرده پله لوکس تغییر کرده اند و به طبع آن حساسیت در مورد امنیت نرده راه پله نیز بسیار بیشتر از گذشته شده است. بیشتر تمرکز طراحان بر روی نمای نرده است. مهم ترین عنصر تاثیر گذار در زیبایی پله نرده است با توجه به این حقیقت انتخاب یک نرده مناسب امری بسیار مهم و ضروری است.

نصب پله کرد

به هر نوع بله متصل کننده که بین دو یا چند طبقه ساخته شده و دور یک محور استوا نه ای شکل اجرا میشود پله گرد گفته میشود. انواع مختلفی از پله گرد از نظر شکل و نوع طراحی وجود دارند. پله گرد را با عناوینی مانند پله پیچ، پله دوبلکس و پله حلزونی شنیده اید. ظاهر زیبا و لوکس پله پیچ سبب شده است تا پله گرد بیشتر در ساختمان های و عمارت های ویلایی و دوبلکس مورد استفاده قرار بگیرد. در ساخت پله گرد علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب و طرح های لوکس و زیبا داشتن خلاقیت و تجربه امری بسیار تاثیر گذار است. استفاده از رنگ های زیبای طلایی و پتینه هم در هر چه زیبا تر شدن نرده تاثیر فراوانی دارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *