قیمت پله گرد
قیمت پله گرد
پله دوبلکس
پله دوبلکس گرد لوکس

قیمت پله گرد به صورت متر طول محاسبه میشود. نحوه محاسبه نرده پله گرد بدین ترتیب است که هر سمت نرده پله گرد را متر میکنند و بعد متراژ نرده محاسبه میشود. ابعاد پله گرد هم در قیمت تاثیر گذار است. اجزای پله گرد و متریال تشکیل دهنده نرده پله مانند پله معلق, پله دوبلکس، پله آویزان، پله پیچ همه به این موارد بستگی دارد. برخی از تولید کنندگان پله گرد دوبلکس قیمت نرده پله گرد دوبلکس را بدون نصب پله گرد به خریداران ارائه می دهند و بعد از ارسال و یا دریافت وجه و فاکتور متوجه هزینه نصب نرده پله میشوند.

قیمت نرده پله گرد لوکس

نرده راه پله های لوکس میتوانند نقش مرکزی را در دکوراسیون داخلی ساختمان را داشته باشند. نرده راه پله بعد از درب ورودی ساختمان به صورت مستقیم در دید است. نقش نرده راه پله گرد، نرده راه پله دوبلکس و نرده پله های داخل خانه بسیار برجسته است. سبک های مختلف نرده راه پله در طول سالیان گذشته افزایش یافته و بیشتر در دو سبک نرده راه پله مدرن و نرده پله لوکس تغییر کرده اند و به طبع آن حساسیت در مورد امنیت نرده راه پله نیز بسیار بیشتر از گذشته شده است. بیشتر تمرکز طراحان بر روی نمای نرده است. مهم ترین عنصر تاثیر گذار در زیبایی پله نرده است با توجه به این حقیقت انتخاب یک نرده مناسب امری بسیار مهم و ضروری است.

نصب پله کرد

به هر نوع بله متصل کننده که بین دو یا چند طبقه ساخته شده و دور یک محور استوا نه ای شکل اجرا میشود پله گرد گفته میشود. انواع مختلفی از پله گرد از نظر شکل و نوع طراحی وجود دارند. پله گرد را با عناوینی مانند پله پیچ، پله دوبلکس و پله حلزونی شنیده اید. ظاهر زیبا و لوکس پله پیچ سبب شده است تا پله گرد بیشتر در ساختمان های و عمارت های ویلایی و دوبلکس مورد استفاده قرار بگیرد. در ساخت پله گرد علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب و طرح های لوکس و زیبا داشتن خلاقیت و تجربه امری بسیار تاثیر گذار است. استفاده از رنگ های زیبای طلایی و پتینه هم در هر چه زیبا تر شدن نرده تاثیر فراوانی دارد.

طراحی پله گرد

طراحی این پله به عوامل مختلفی بستگی دارد.ارتفاع پله براساس محل نصب آن اندازه گیری میشود. پله گرد مناسی طراحی برای مکان ها و محل هایی کم رفت و آمد است و انتخاب مناسبی  برای دسترسی به طبقات بالاتر  می باشد.

با استفاده از عناصر تزئینی جذاب مانند نرده و شیشه می‌توان جلوه ای منحصر به فرد و جذاب در دکوراسیون داخلی فضای منزل یا محل کار ایجاد کرد.

از پله گرد علاوه بر زیباسازی و تزئین نمای داخلی در تزئین نمای بیرونی نیز استفاده میشود. .اگر ساختمان چند طبقه باشد، می تواند از پله گرد بتنی و پله چوبی دکوری برای فضای بیرونی نیز استفاده شود. بسیاری از معماران از این نوع پله گرد در فضای بیرونی منزل  استفاده می‌کنند، زیرا هم طبیعی جلوه می‌کند و هم فضای زیبا و چشمگیری در فضای بیرونی بوجود می‌آورد.

پله گرد کم جا 

پله گرد هایی هم وجود دارد که برای مکان هایی با جای کم از آن استفاده میشود. پله های کرد کم جا به پله دوبلکس های گفته میشود که با استفاده از آن امکان عبور و تردد به قسمت بالای وجود داشته باشد. برای این نوع از نرده پله دوبلکس گرد بهتر است که یک پله گرد با قوس مناسب از داخل به سمت بالا زده شود . برای استفاده از فضای داخلی ساختمان بهتر است تا طراحی پله گرد دوبلکس طوری باشد که بتوان از مکان خالی پله گرد استفاده شود.