گارد شاخ گوزن – تولید گارد شاخ گوزن 09121431055
گارد شاخ گوزن – تولید گارد شاخ گوزن 09121431055

محافظ شاخ گوزن

گاردریل شاخ دار اولین مدل گاردریل دیواری است که به دلیل وجود ریل های تیز و جذاب متفاوت و کاربردی تر از سایر نرده های دیواری است. با توجه به محبوبیت محافظ شاخ شاخ ، بسیاری از مردم از این نوع حصار استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه مونتاژ و نصب سپر شاخ را به شما نشان دهیم.

بزرگترین مشکلی که خریداران شاخ شاخ در هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متفاوت و خاص ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. تولید شاخ گوزن یک کار تخصصی است ، بنابراین خریدار باید از اصطلاحات اولیه مانند استفاده کند تراکم، جوشco2، رنگ الکترواستاتیک آشنا شدن. این عوامل و همچنین وزن هر متر طول گاردریل شاخ می تواند به شما در انتخاب گاردریل شاخدار با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت شاخ گوزن و ویژگی های اصلی آن

تراکم شاخ گوزنی: تعداد میله های استفاده شده در هر پنل 2 متری را شمشیر شاخ می گویند. در صورت خرید نرده شاخ از سازنده ، هیچ محدودیتی در چگالی شاخ وجود ندارد. معمولاً از چگالی 8 تا 13 برای محافظت از شاخ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های اصلی در حفاظت از شاخ گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 در تولید شاخ گوزن: جوشکاری دی اکسید کربن نوعی جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات ناهموار فلزی استفاده می شود. با حدود 150 نقطه جوش برای هر متر حفاظت از شاخ ، استفاده از جوشکاری دی اکسید کربن ضروری است. به دلیل افزایش قیمت ماشین جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوش الکترود در ساخت سپر شاخ استفاده می کنند. مهمترین عیب استفاده از الکترود این است که رویش هایی ایجاد می کند که به آن جوش می گویند که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمولی ، نوعی رنگ پودری نیز وجود دارد که پودر آن با اسلحه اسپری بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود و سطح فلز داخل فر را در دمای 220 درجه می پوشاند. رنگ پودری نیز به دلیل استفاده و کاربرد رنگ الکترواستاتیک شناخته شده است. با توجه به اینکه رنگهای مایع در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم نیستند ، استفاده از رنگ پخت برای محافظت از شاخ گوزن بهترین گزینه است.

در بالا ، ما اصطلاحات کلی در تولید حفاظت از شاخ را با جزئیات بیشتر توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که شمشیربازی شاخه ای نسل جدیدی از حصارهای دیواری است و از امنیت بالایی در مقایسه با دیگر حصارها برخوردار است که در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ، ما بیشتر تمایل به نوشتن مقالات مرتبط با کیفیت ، قیمت و نحوه خرید محافظ شاخ دار داریم. نکات مهمی که هنگام خرید سپر شاخ گوزنی باید رعایت کنید عبارتند از: وزن ، نوع رنگ و حفاظت ذوب شده شاخ شاخ... شاید در این قسمت سوالی داشته باشید که تراکم حفاظت شاخ گوزنی بر قیمت حفاظت شاخ گوزنی تأثیر نمی گذارد؟ باید توجه داشته باشید که چگالی حفاظت شاخ گوزنی تنها نامی برای انتخاب نوع حفاظت شاخ گوزنی نیست. با توجه به این که محافظ شاخ شاخه یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از محافظ شاخ را تولید می کند ، حتی اگر فرض کنیم دو سازنده از یک نوع تقویت کننده استفاده می کنند ، تعداد قطعات وزن شاخ را تعیین می کند. شاخ ها کم و بیش ، که طبیعی است در قیمت گارد شاخ تاثیر بسزایی خواهد داشت.

محافظ شاخ گوزن

محافظ شاخ گوزن

عوامل م theثر بر هزینه حفاظت از شاخ:

وزن محافظت از شاخ گوزن

هنگام خرید س askingال در مورد حفاظت از شاخ گوزن ، مهم ترین نکته ای که خریدار باید به آن توجه کند ، وزن هر متر محافظت از شاخ گوزن است. محافظ شاخ گوزن از آرماتور ساخته شده است. نحوه خرید میلگرد در کیلوگرم و نحوه فروش شاخ در متر ، فروش این محصول به متر ، قطعاً وزن مواد اولیه ، بیشترین تاثیر را بر قیمت شاخ دارد. یکی از دلایلی که هنگام پرسیدن قیمت ، خریدار را گیج می کند ، عدم اطلاع از وزن هر متر محافظ شاخ است. بنابراین ، هنگام درخواست قیمت ، ارتفاع ، چگالی و وزن به طور همزمان نشان داده می شود.

مثال: هزینه یک سپر شاخ گوزنی در ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ با دریافت قیمت حفاظت از شاخ ، ما قطعاً وزن هر متر طول را می پرسیم. این بهترین راه برای اطلاع از قیمت است. پس از انتخاب مکان برای خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر محافظ شاخ یا صورت حساب نهایی را جویا شوید. این از حالت دهی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ گوزنی

بعد از وزن هر متر حفاظت شاخ گوزنی ، دومین عامل مهم در هزینه حفاظت شاخ گوزنی ، رنگ محافظ شاخ گوزنی است. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، رنگهای مایع موجود در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. با توجه به مشکل رنگ آمیزی محافظ شاخ بر روی دیوار ، بهتر است از رنگهای الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و حرارت استفاده شود. استفاده از رنگ فر نیز نیاز به تجربه دارد. گروه تولیدی ثامن ابتدا با رنگ آمیزی اولیه چربی را از میلگرد خارج کرده و سپس آن را آسیاب می کند. بنابراین ، دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. نرده شاخ را رنگ کنید دیوار خیلی سخت است.

جوشکاری پوشش محافظ شاخ گوزنی

برای هر متر شاخ حدود 150 نقطه جوش وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین علاوه بر کیفیت بالای جوشکاری دی اکسید کربن در مقایسه با جوشکاری الکترود ، میلگرد باید به صورت صنعتی جوش داده شده و به طور کامل جوش داده شود. کیفیت جوشکاری دی اکسید کربن یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، با توجه به اینکه محافظ شاخ به صورت رنگ شده فروخته می شود ، وجود گل جوش باعث شکل گیری محافظ شاخ می شود. استفاده از جوشکاری الکترود در ساخت محافظ شاخ فقط یک اشتباه نیست.Source link