نرده پله – درب ثامن | نرده پله های فرفورژه
نرده پله – درب ثامن | نرده پله های فرفورژه

نرده های پله

راه پله یکی از عناصر اصلی ساختمان است. در سالهای اخیر انواع نرده های راه پله طراحی و تولید شده است. نرده های پله را می توان بر اساس مواد استفاده شده به دو دسته اصلی تقسیم کرد. نرده پله برای ساختمانهای چند طبقه و گروه دوم نرده پله برای خانه های دو بلوک یا ساختمانهایی با نرده پله در داخل ساختمان ، نرده پله دوبلکس، نرده پله دوبلکس، راه پله مارپیچ نرده با هم خم شدن ریل پله از آنها در ساختمانهای روستایی استفاده می شود. نرده های صاف راه پله بیشتر در ساختمانهای چند طبقه استفاده می شود که بر ظاهر و احساس فضای داخلی تأثیر نمی گذارد. هنگام طراحی و ساخت انواع نرده راه پله ، سعی می کنیم از سازه های ساده تر و مدرن تری استفاده کنیم. همانطور که قبلا ذکر شد ، ویلا ها به صورت تقسیم بندی و کم ارتفاع هستند. نرده برای پله های گرد و نرده های پله منحنی آنها به توانایی طراحی و شکل دادن نرده پله دو سطحی نیاز دارند - قطعه ای تخصصی که می تواند فضای داخلی ساختمان را به طرز چشمگیری تغییر دهد.

گروه شرکت های ثامن درب بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی و ساخت انواع نرده پله تخصص دارد. این بیانیه توسط طیف گسترده ای از نرده های پله پشتیبانی می شود. برای مشاوره رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در خارج از ساعات کار ، شما عزیزان به شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 پاسخ خواهید داد. در سال 1400 بیش از 5 مدل نرده راه پله لوکس و نرده پله لوکس طراحی و اجرا شد و عکس های این نرده پله در وب سایت قرار می گیرد. نرده پله درب ثامن
نرده پله های فرفورژه

نرده های فرفورژه فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده های فرفورژه ثامن

نرده های پله و اهمیت آنها در ساختمان

علاوه بر ساختمانهایی با نرده پله در داخل ساختمان ، مانند ساختمانهای دوبلکس و ویلاهایی که از پله های گرد یا نرده های پله منحنی استفاده می کنند ، ساختمانهای بلندمرتبه و اداری نیز به برخی پارامترها مانند ارتفاع پله ها از یکدیگر نیاز دارند. مراقب باش. در مورد طول حصار ، ارتفاع نرده های پله و رعایت استانداردهای لازم برای پوشش همه صخره ها با نرده ها. در این مقاله سعی می کنیم شما را با نحوه محاسبه ساخت نرده راه پله و مواد اولیه آشنا کنیم.

نرده راه پله Cnc

نرده لیزری برای پله ها

نرده پله دوبلکس

نرده پله زیبا

نرده راه پله لوکس

نرده پله آهنی فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله لوکس می توانند نقش اصلی را در دکوراسیون داخلی ساختمان ایفا کنند. نقش نرده های پله گرد ، نرده پله دو سطح و نرده پله داخلی بسیار برجسته است. سبک های مختلف نرده پله در طول سالها افزایش یافته و در دو سبک بیشتر تغییر کرده است: نرده پله مدرن و نرده پله لوکس و طبیعتا تمرکز بر ایمنی راه پله بسیار بیشتر از قبل است. تمرکز اصلی طراحان بر روی نمای حصار است. مهمترین عنصری که بر زیبایی راه پله تأثیر می گذارد حصار است ، بنابراین انتخاب نرده مناسب بسیار مهم و ضروری است.

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله لوکس

قیمت نرده پله

هزینه نرده های پله بستگی به مواد استفاده شده دارد. در ساخت نرده های پله ، از قطعات قالب دار ساخته شده از چدن یا آلومینیوم استفاده می شود. به طور طبیعی ، قیمت نرده های فرفورژه ارزان تر از انواع مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا اندازه 30 سانتی متر را می توان از چدن تهیه کرد ، در حالی که قطعات بزرگتر ، به دلیل وزن بسیار زیاد ، از آلومینیوم ساخته می شوند. قطعات آلومینیومی جعلی گرانتر از چدن هستند. قیمت نرده های پله بستگی به نوع مصالحی دارد که نرده پله ساختمان از آنها ساخته شده است.

وزن نرده پله

به طور کلی ، نمی توان مقدار خاصی را به عنوان وزن استاندارد راه پله تعیین کرد. نرده های پله باید به گونه ای طراحی شوند که پس از نصب و اتصال روی پله ها دچار لرزش نشوند. نرده های ارتعاشی راه پله غیر استاندارد هستند و مطمئناً راننده در محاسبات طولی و جانبی نرده های پله اشتباه کرده است.

نرده پله فوق لوکس

نرده پله دوبلکس

  1. جوشکاری نرده های پله ، به ویژه نرده های پله گرد و نرده های پله دو طبقه که در داخل خانه نصب شده اند را انجام دهید و از جوشکاران بی تجربه و افرادی که در نصب ریل پله تخصص ندارند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. نرده های پله های فرفورژه دارای استاندارد خاصی هستند و می توان آنها را با استفاده از قطعات پروفیل جوش داد که این امر باعث شده بسیاری از مردم تصور کنند که نصب نرده پله بسیار آسان است.
  2. نقاط اتصال و ستون های نگهدارنده نرده یکی از مهمترین قسمتهای راه پله هستند ، بنابراین هنگام ساختن پله ، حتماً از توصیه های متخصصان و شرکتهای تخصصی راه آهن پله برای قرار دادن اتصالات استفاده کنید. گروه تولیدی ثامن درب این قسمت از نرده را برای شما بازدیدکنندگان عزیز و مشاوره رایگان در اختیار شما قرار داد. در نرده های راه پله جدید ، انواع مختلف پایه های ستون به کف و دیوارها جوش داده شده و با روکش پوشانده شده است. ...
نرده-نردبان-آهن فرفورژه

نرده های فرفورژه

3- فاصله استاندارد بین قطعات مورد استفاده در داخل راه پله نباید از 11 سانتی متر بیشتر باشد ، این فاصله مطابق با استانداردهای بین المللی محاسبه شده است به طوری که کودکان نمی توانند سر و گردن خود را از قسمت راه پله بلند کنند. مراقب باشید ، با توجه به اینکه راه پله یک حفاظت فیزیکی از شکست است و نصب ریل همیشه شما را ایمن نگه می دارد ، خطر سقوط از راه پله را جدی بگیرید. نرده های پله

گروه تولیدی ثامن درب با توجه به دانش فنی پرسنل و تجهیزات ، انواع نرده های ایمنی و استاندارد راه پله را طراحی و تولید کرده است ، مانند دستگاه های چرخشی ، ریخته گری و لیزری ، قطعات لوکس و فرفورژه مدرن و انواع مختلفی را نیز به نمایش می گذارد. ساختن پله برای ساختمان هدف از نرده های راه پله ایجاد ایمنی و جلوگیری از سقوط از ارتفاع است.

نرده-نردبان ساده

نرده های پله از نظر کاربر به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • نرده راه پله ساده
  • نرده برای پله های گرد
  • نرده راه پله را خم کنید
نرده راه پله ساده نرده پله طلایی

نرده ساده راه پله

معمولاً از پروفیل و قوطی ساخته می شود. نرده های ساده راه پله بیشتر در ساختمانهای چند طبقه و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. تصور عمومی بر این اصل استوار است که نرده های ساده راه پله فقط از قوطی و پروفیل ساخته می شوند. امروزه قطعات و تیرهای جعلی زیباتر به نظر می رسند و می توانند جایگزین مناسبی برای طرح های متوسط ​​به جای پروفیل باشند. در مرحله بعد ، تصاویر مختلفی از انواع نرده های پله را در سایت مشاهده خواهید کرد.

نرده برای پله های گرد

نرده برای پله های گرد

در ویلاها یا دوبلکس ، نرده های راه پله تاثیر مستقیم بر فضای داخلی و پایان ساختمان دارد. هنگام ساخت و طراحی انواع نرده برای پله های گرد یا نرده پله مارپیچ علاوه بر داشتن تجهیزات پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوشکاری دی اکسید کربن و اجاق های رنگ آمیزی الکترواستاتیک ، استفاده از خلاقیت و نظر کارشناسان دکوراسیون ساختمان یکی از مهمترین عوامل در زیبایی نرده های پله گرد است. برای ساختمانهای دو طبقه ...

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله مدرن

نرده پله فوق لوکس

راه پله مارپیچ

اندازه ها و انواع نرده های راه پله گرد

اندازه انواع مختلف راه پله گرد ، راه پله دوطرفه ، راه پله مارپیچ ، نرده راه پله گردان و راه پله مارپیچ از ساختمان به ساختمان دیگر متفاوت است. در این قسمت ابعاد و استانداردهای نرده راه پله را به شما معرفی می کنیم. نرده های پله های فرفورژه را می توان با درب پارکینگ چدن فرفورژه ، درب آهنی فرفورژه نصب شده است.

نرده پله های فرفورژه

نرده پله های فرفورژه

نرده پله های فرفورژه

نرده فولادی ورق دو محوری

در مورد نرده های پله دو محوری ، بهتر است ابعاد شعاع داخلی راه پله را حداقل به 55 سانتی متر محدود کنید. برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن تقریبی هر متر ارتفاع حدود 100 کیلوگرم است. مصالح مورد استفاده در ساخت نرده پله دو محوری ورق ، پروفیل 40 * 40 برای کف پله و ورق 10 میلی متر برای ورق های جانبی است.

نرده راه پله لوکس طلایی

نرده های فرفورژه ثامن

نرده پله جعبه دو محوری

از نرده جعبه دو محوری ، وزن هر متر ارتفاع حدود 140 کیلوگرم است. شعاع بیرونی 250 سانتی متر ، عرض پله ها 100 سانتی متر است مصالحی که نرده های این نوع راه پله از آنها ساخته شده است بسته به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت ورقه های جانبی نرده های پله 4 تا 6 میلی متر و ضخامت ورق های پوشش نرده 4 میلی متر است. مشخصات مصرفی برای کف پله ها 40 * 40. نرده های فرفورژه برای پله ها قیمت نرده های فلزی پله نرده های فلزی زیبا از پله ها نرده های فرفورژه برای پله ها نرده های پله Samen

نرده برای پله های گرد

نرده راه پله (نرده محور میانی)

شعاع داخلی این نوع نرده برای راه پله دایره ای باید حداقل 85 سانتی متر باشد وزن تقریبی این نوع نرده 115 کیلوگرم است. این نوع نرده برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. صفحه کناری این نوع راه پله گرد 6 میلی متر است. ورق کف باید حداقل 4 میلی متر باشد.

نرده پله های فرفورژه

نرده راه پله تک محور

شعاع داخلی نرده راه پله مخروطی تک محوری از 70 تا 85 سانتی متر است شعاع خارجی این نوع نرده 150 سانتی متر است وزن تقریبی این نوع نرده حدود 90 کیلوگرم است. ورق های جانبی به ورق های 4 تا 8 میلی متر نیاز دارند. ورق کف 4 میلی متر ضخامت دارد و نوع پروفیل مورد استفاده 40 60 60 سانتی متر است نرده های راه پله تک محور عمدتا به عنوان نرده پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

نرده پله درب ثامن

نرده های پله محور مرکزی بریده شده است.

راه پله مدور با محور شکاف برای پله هایی با شعاع 95 سانتی متر تا 115 سانتی متر مناسب است وزن تقریبی هر متر ارتفاع نرده راه پله مدور در محور مرکزی برش 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع نرده ها 100 سانتی متر است موادی که این نوع نرده از آنها ساخته شده است راه پله مارپیچ ضخامت لوله 8 میلی متر و ورق های جانبی 4 میلی متر است. نوع پروفیل در اکثر نرده های پله 40 * 40 و 60 * 40 است.

نرده پله های فرفورژه نرده راه پله لوکس

محیط پیرامون محیط

نرده راه پله در اطراف لوله با یک نوار جانبی یا نرده راه پله مارپیچی از 75 سانتی متر تا 95 سانتی متر متغیر است. مواد مورد نیاز برای ساخت این نوع نرده نردبان لوله ای با قطر 90 میلی متر با ورق های ضخامت 4 میلی متر برای طرف است. حفاظت. همچنین به سه پروفیل 20 در 30 برای کف پله نیاز دارد. به عنوان یک قاعده ، موادی که نرده پله از آنها ساخته می شود به شرایط و نوع پایان بستگی دارد. در همه نرده های راه پله می توانید از یراق آلات فرفورژه بسیار زیبا و جذاب استفاده کنید. انواع مختلف نرده پله را می توان از قطعات فرفورژه زیبا و جدید ساخت. مهمترین مزیت استفاده از قطعات چدن فرفورژه ، چه نرده های حصار و چه قطعات فرفورژه خمیده ، ارتباط سبک ها ، قابلیت کشیدن بسیار بالا ، سبکی و زیبایی حصار فرفورژه است.Source link