درب باغ – درب ثامن
درب باغ – درب ثامن

طراحی درب باغ به عنوان اولین قسمتی که هنگام ورود به باغ با آن مواجه می شویم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تأثیر درب باغ در بهبود ظاهر باغ حتی بیشتر از درب ساختمان است. تصاویری از درب باغ که در زیر مشاهده می کنید ، برخی از لوکس ترین درهای موجود برای انواع باغ ها هستند. سه نوع مواد اولیه معمولاً برای ساختن درب باغ یا ویلا استفاده می شود. فلز یا آهن ، چوب ، ترکیبی از چوب و فلز
درب فلزی باغ

درب باغ آهنی

درب باغ ثامن درب

درب فلزی باغ

درب باغ فلزی بدون شک با دوام ترین درب باغ است. استفاده از فلز در ساخت یک درب همیشه منجر به افزایش مقاومت درب می شود ، هم از نظر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و هم در برابر عوامل انسانی مانند تخریب و آسیب توسط سارقان و مزاحمان. درهای فلزی باغ که توسط طراحان حرفه ای ساخته شده است می تواند توجه هر فردی را با هر سلیقه ای جلب کند. در گروه تولیدی ثامن درب انواع درهای باغ ساخته شده از چوب با فلز را تولید می کنیم. این نوع درب باغ که به در باغ چوبی نیز معروف است دارای نمای چوبی است اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه ثامن با فلز ، می توانیم انواع درهای باغ را طراحی و تولید کنیم که بتواند توجه همه را به خود جلب کند. شکی نیست که سلیقه افراد متفاوت است ، ما این فرصت را داریم که تمام سازه های دروازه باغ فلزی را طراحی و اجرا کنیم. ساخت درب فلزی باغ می تواند ساده و ارزان ، یا سفارشی و لوکس باشد. نکته ای که هنگام خرید درب باغ باید به آن توجه کنید هزینه ای است که برای خرید درب باغ می پردازید ، این هزینه می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت باغ شما هنگام فروش باغ تأثیر بگذارد. در بین درهای فلزی باغ ، یک درب باغ ارزان نیز وجود دارد. 2 نوع درب باغ ارزان وجود دارد. درب باغ از پروفیل و ورق و درب باغ از پروفیل ها و قطعات جعلی یا طرح دار. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ باید بیشتر به آن توجه کرد ، مقاومت در برابر پوسیدگی و ایمنی درب است. با توجه به وجود آب در باغ ها ، کیفیت و استاندارد بودن رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.
درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ یکی از قدیمی ترین دروازه های باغ است. در گذشته به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن چوب ، درهای باغ رایج بود. درب چوبی باغ دارای اشکالات جدی است که امروزه تنها تعداد کمی از آنها استفاده می کنند. پوسیدگی ، عدم وجود رنگ ، ایمنی پایین درب های چوبی و قیمت بالای چوب با کیفیت باعث شده است که استفاده از چوب به عنوان دروازه پارکینگ به حداقل برسد. برای کسانی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند ، پیشنهاد می کنیم با انواع درب باغ ، طرح چوبی گروه تولیدی ثامن درب آشنا شوید. این درها دقیقاً مانند درهای چوبی ساخته شده اند با این تفاوت که از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه به جای تیرهای چوبی استفاده می شود. رنگ درهای چوبی قطعاً بسیار زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. نوارهای روی چوب نیز توسط متخصصان رنگ ایجاد شده است.
درهای ارزان قیمت باغ

درهای ارزان قیمت باغ

درهای فلزی ارزان باغ

همانطور که در بالا ذکر شد ، درهای باغ ارزان ، نوعی درهای فلزی باغ هستند که از پروفیل و ورق ساخته می شوند. معمولا شکل این درب باغ بسیار ساده است. قرقره های این درها از پروفیل ساخته شده و داخل این درها را با تعداد زیادی ورق طرح دار ساده می پوشاند. وزن یک درب فلزی ساده باغ بیشتر از سایر درها است ، اما با توجه به اینکه در این نوع درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت تمام شده این نوع درب باغ نسبت به سایر درها مناسبتر است. هنگام ساخت کلیه دروازه های باغی ، به خاطر داشته باشید که اگر تولید کننده گیت باغ آماتور باشد یا ابزار لازم را نداشته باشد ، مطمئناً دری بدون کیفیت و بدون ایمنی دریافت خواهید کرد. نوع دوم درب باغ ارزان ، درب باغ است که از قطعات آهنی فرفورژه و سایر قسمتهای گل حصار در تولید درب باغ ساخته شده است. درب باغ فرفورژه یکی از زیباترین طرح های درب باغ است. این درها همچنین برای امکانات دیگر مانند باغ ویلا و ویلا استفاده می شود. بسیاری از مردم در مواجهه با درهای باغی از جنس فرفورژه ، به دلیل زیبایی خود ، فکر می کنند قیمت این مدل درب باغ نسبت به سایر درها بیشتر است ، در حالی که قیمت درهای باغچه های فرفورژه مانند یک در باغ زیبا سبک می شود و درها ، بجز درهای فلزی ، مناسب تر است.
قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

مدلهای مختلفی از درهای باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند. هر یک از درهای باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت درب باغ بستگی به موادی دارد که مواد مصرفی از آنها ساخته شده و قطعات و قطعات موجود در درب باغ. همانطور که در قسمت قبل ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درهای باغ ویلا ، به تعمیر و نگهداری و زمان بیشتری در هنگام ساخت و فورج نیاز دارند ، این نوع درها که عمدتا شامل درهای باغی از جنس فرفورژه و درهای باغ لوکس است. وزن کمتری دارند و سبک تر هستند. قیمت بالاتر. نحوه محاسبه قیمت دقیق درب باغ برای محاسبه دقیق هزینه درب ، وزن درب را از سازنده بخواهید و آن را در قیمت کیلوگرم ضرب کنید. با استفاده از این روش ، می توانید برآورد دقیق تری از هزینه درب باغ خود دریافت کنید. هزینه رنگ آمیزی درب باغ ، در صورت الکترواستاتیک ، 4000 هزار تومان در کیلوگرم است. برای رنگ آمیزی ، لازم است تمام درزهای درب را با مواد مخصوص محکم کنید تا درب پوسیده نشود و با گذشت زمان زنگ نزند. ترکیب با رنگهای معمولی انجام نمی شود. هنگام خرید ، تمام قطعات درب باید محاسبه و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی هزینه لولا و برخی ابزار و لوازم جانبی را پس از صدور صورتحساب خریدار محاسبه می کنند. اگر می توانید ، از فروشنده بخواهید اعلام کند که در باغ تمام شده و بسته بندی شده است. درب تک یا دو نفر ، اندازه و اندازه ، نرده یا درب اتوماتیک باغ روی قیمت درب باغ تاثیری ندارد. متأسفانه هنوز دلالانی هستند که ابعاد دستگاه یک تکه و دو تکه را بهانه ای برای افزایش قیمت قرار داده اند.

رنگ درب باغ

یکی از عواملی که تأثیر زیادی در زیبایی درب باغ دارد ، نوع رنگ درب باغ است. بسیاری از مردم ممکن است در ابتدا فکر کنند که رنگ درب باغ بی اهمیت است. این تفکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از فناوری و تجربه منجر به این واقعیت شد که درب باغ به روش های مختلف رنگ آمیزی شده است. یکی از پرکاربردترین روشهای نقاشی امروزه پتینه برای درهای باغ است. در این روش ، ابتدا باید در را در فر رنگ کنید ، صرف نظر از رنگی که رنگ زمینه را انتخاب می کنید ، مهم این است که برای استفاده از پتینه ، درب را باید در فر رنگ کنید ، بعد از درب باغ ، رنگ در داخل فر ، مطابق سلیقه و سفارش خریدار ، با یک پتینه قلمکار ماهر روی جزئیات برجسته کار می شود. به این ترتیب قسمت های لوکس درب به راحتی قابل تشخیص بوده و جلوه بسیار زیبایی به درب باغ شما می بخشد. رنگ درخت یکی از زیباترین رنگهای کاری باغ است. این نوع رنگ اغلب برای سطوح صاف و پروفیل های ساده مناسب است. در این روش باید در را با دست رنگ آمیزی کرد. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن با قلم مو به سطح درب اعمال می شود و در آخرین مرحله ، صنعتگران مجرب از ابزارهای دست ساز برای ایجاد شیارهای چوبی استفاده می کنند.


Source link